Chromdaki Kayıtlı Şifreleri Telefona Aktarma

Eğer bilgisayarınızdaki Chrome şifreleri bir Google hesabına bağlıysa, bu şifreleri telefonunuzda görmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Google Hesabınıza Giriş Yapın: Bilgisayarınızdaki Chrome tarayıcısında, sağ üst köşede bulunan profil simgesine tıklayarak Google hesabınıza giriş yapın.
  2. Senkronizasyonu Aktifleştirin: Chrome tarayıcınızın ayarlarında, “Senkronizasyonu etkinleştir” veya benzer bir seçenek olması gerekiyor. Bu seçeneği aktifleştirin.
  3. Telefonunuzdaki Chrome Tarayıcıyı Açın: Telefonunuzdaki Chrome tarayıcısını açın ve aynı Google hesabını kullanarak giriş yapın.
  4. Senkronizasyonu Etkinleştirin: Telefonunuzdaki Chrome ayarlarından senkronizasyonu etkinleştirin. Bu şekilde bilgisayarınızdaki Chrome şifreleri otomatik olarak senkronize edilecektir.
  5. Şifreleri Görüntüleyin: Telefonunuzdaki Chrome tarayıcısında, menüden “Ayarlar” veya “Şifreler” bölümüne giderek şifreleri görebilirsiniz.

Bu adımları takip ederek, bilgisayarınızdaki Chrome tarayıcısında kayıtlı olan şifreleri telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz.